O Nas

Firma Fi-Able to nowy gabinet fizjoterapii oraz centrum leczenia bólu. Do naszego gabinetu mogą się zgłaszać wszystkie osoby z dolegliwościami bólowymi oraz potrzebujące rehabilitacji. Staramy się stworzyć optymalne pakiety zabiegowe, które są dostosowane do potrzeb danego pacjenta.  

Możliwa jest u nas również kontynuacja leczenia w formie spotkań kontrolnych lub poprzez wybór kolejnej serii zabiegów fizjoterapeutycznych i innych.

Podczas konsultacji w naszym gabinecie dowiedzą się Państwo, które zabiegi będą najlepsze w danej jednostce chorobowej. Jakie mają Państwo możliwości leczenia oraz diagnostyki. 

 

W naszej ofercie można skorzystać z:

  • zabiegów fizjoterapii [elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii oraz zabiegów z użyciem ultradźwięków],
  • kinezyterapii indywidualnej i grupowej (w grupie znajduje się nie więcej niż 5 osób)
  • pomocy w doborze zaopatrzenia ortopedycznego, wskażemy pomocne urządzenia
    dla osób z niepełnosprawnością. 

Przykładamy również dużą wagę do edukacji pacjentów, a mianowicie mogą się Państwo dowiedzieć jak sobie radzić z danym problemem zdrowotnym w domu. Warsztaty, w których wyjaśnimy róże zagadnienia medyczne w oparciu o najnowsze publikacje medyczne.

Oferujemy również zajęcia dla osób opiekujących się osobami z niepełnosprawnością. Prowadzimy szkolenia, jak ergonomicznie zajmować się pacjentem leżącym lub poruszającymi się przy użyciu wózków.


  

Kilka słów od właścicielki.

„Gabinet, który założyłam jest dla mnie szczególnym miejscem. Pozwala mi na wprowadzenie wizji, która zmienia staroświeckie poglądy i przekształca je w nowoczesną myśl o fizjoterapii. Tworzy miejsce, gdzie faktycznie najważniejsze jest dobro pacjenta i jego powrót do pełnej sprawności. Ponadto będzie przyjemne i komfortowe. Rozwijało się wraz z potrzebami pacjentów oraz będzie propagować świadomy udział chorych w procesie leczenia i rehabilitacji.”

 
 
Więcej w tej kategorii: Oferta »